Bağımsız bir kalite kontrol şirketi olan ve Petrol-Gaz Endüstrisi, Petrokimya Endüstrisi, Madencilik Endüstrisi, Enerji ve Güç Sistemleri, Kimya Endüstrisi, Otomotiv Endüstrisi vb. gibi çeşitli endüstriler ve projeler için Türkiye´de teftiş, hızlandırıcı ve danışmanlık hizmetleri veren İNTERNOVA Kontrol ve Mühendislik Hizmetleri Şti.

Türkiye´de şirketiniz ve projeleriniz için imalat sektörünün her alanında; dizayn’dan satın almaya, projeden imalata, sevk aşamalarından montaj’a kadar ihtiyaç duyulan tüm kademelerde yeterli düzeyde teknik ve pratik bilgiye sahip ekibiyle, denetim, hızlandırıcı ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

İNTERNOVA şirketinin mühendisleri ve müfettişleri zengin deneyime, mesleki beceri ve bilgiye sahiptir ve kaynak (AWS CWI, TWI CSWIP gibi), kaplama (NACE, SSCP gibi), NDT (ASNT, ISO 9712, EN473 gibi) enstrüman ve elektrik (CompEx, EEHA gibi) vb. yeterlilik sertifikalarına sahiptir.

İNTERNOVA şirketi müşterileri ile birlikte cesaretlendirici başarılar elde etmiş ve şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için farklı projeler üzerinde Yüklenici, Şirket Temsilcisi veya Ajansı olarak faaliyet göstermektedir.

İNTERNOVA şirketi, müşterilerine en rekabetçi fiyatlarla en iyi hizmeti sunar.

 

Bilgi Deneyim ve Güvenin Adı…