Kablosuz Kamera

 

Kablosuz Kamera
Kablosuz kamera sistemi, bağlantı yapısı.

Kablosuz Kamera Nedir ?

Kablo çekilmesinin mümkün olmadığı alanlarda kullanılır. Yüksek maliyetler oluşturan durumlarda kablosuz veri aktarımı ile çözüm sunar. Bu teknoloji sayesinde güvenliğiniz garanti altındadır. Kampüs, baraj, fabrika, 2 ayrı lokasyon gibi projelerinizde de ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

Firmamız, geniş kapsama alanı Kablosuz Ağ Teknolojilerinde güncel sistemleri ve gelecek gelişmeleri yakından takip ederek kullanım için hayata geçirmektedir.  Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın her anına giren kablosuz cihazlar, günlük hayatımızı da kolaylaştırıyor. Kablosuz ağ (Wirelesss Network) ve switch kategorisinde, dünya markalarının kaliteli ve üst segment ürünlerini kullanıyoruz. Ubnt Networks Wireless, Mikrotik Networks, Altai, Ubiquiti Wi – Fi ve Allied Telesis markalarımızla aynı sahada çözüm sunuyoruz. Deneyimli teknik kadromuz, profesyonel kalitede ekipmanlarımız ve kaliteli partnerlerimizle , kablosuz network konusunda siz değerli müşterilerimize çözümler sunmaktayız.

Kablosuz kamera görüntü aktarım sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Teknik Özellikler

2 GHz den, 24 GHz kadar lisanssız bantlar için de mevcuttur. Piyasada 3,2 Gbps’ye kadar çıkabilen cihazlar en yüksek verimi sunar.

40 Mhz spektrumda 1 Gbps net verim zirvesine ve sadece 10 Mhz’de  200 Mbps’den daha yüksek olanı, bugün piyasada bulunan en hızlı noktadan noktaya sistemidir.

Kullanım Alanları

Noktadan noktaya çözümlerimizin bazıları şunlardır. Eğitim sektörü, petrol, gaz şirketleri, akıllı şehirler, video gözetimi ve kamu güvenliği gibi birçok alanda kullanılabilir.

Radyolink Anteni 8 Mbps ile 1 Gbps arasında kapasite avantajı sağlamaktadır.

Kablosuz ağ sistemleri ayrıca, uzak mesafedeki, dahili telefon hatlarınızı da kullanma imkanı sağlıyor. 10 kilometre uzaklıktaki bir noktanız için, telefon hattı çekmek çok yüksek maliyetlere sebep olacaktır. Radio link antenler, sizi bu maliyetlerden kurtarır. Ip hatların kripto görüşme yeteneği sayesinde çok yüksek güvenlikte iletişim sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda, bu kablosuz ağ ile internet ve güvenlik kamera görüntüsü aktarımı da yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgiyi, bizlere ulaşarak uzman ekibimizden alabilirsiniz.

Farklı kullanım amaçları hakkında da buradan bilgi alabilirsiniz.

Çözüm ortağı markalarımız: UBNT, Mimosa, TP Link Zyxel, Mikrotik.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir